Cariere

CARIERE

Hai să ne cunoaştem!

Aplica acum la unul din job-urile disponibile

Sales representative – Vanzari IT / software

Ne potrivim?

Cautam un Sales Representative ambitios, creativ si pasionat de domeniul IT si automatizari.

Responsabilitati:

• Interactiunea directa cu clientii
• Contactarea potentialilor clienti si a clientilor existenti
• Negocierea unui contract
• Cautarea clienților noi
• Vanzarea serviciilor si produselor firmei (sisteme dedicate caselor inteligente, sisteme de automatizare statii de radio, servicii Instore radio)
• Mentinerea contactului cu clientii existenti in portofoliul firmei

Abilitati si calitati:

• usor adaptabil
• pro-activ
• atitudine pozitiva orientata catre perfectionare
• atentie la detalii
• relationare cu diferite tipologii umane
• cunostinte in utilizarea unui calculator

Aduc un plus:

• Experienta in vanzari in domeniul IT, electronice sau electrocasnice, materiale electrice, produse tehnice

Mediul de lucru:

• Telefon
• Laptop de serviciu
• Bonusuri salariale in functie de vanzari
• O echipa tanara, dinamica si inovatoare
• Locatie accesibila, la 2 minute de statia de autobuz Maresal C-tin Prezan/Arte Plastice
• Transportul decontat
• Un mediu de munca placut, prietenos si pasionat care incearca sa stimuleze excelenta, creativitate si calitate
• Un mediu deschis pentru dezbateri, provocari si pentru afirmare
• Un loc de munca ce ofera o libertate larga pentru a permite echipei sa lucreze cu spor
• Perspectiva de dezvoltare a carierei prin training-uri
• Proiecte interesante in domeniul caselor inteligente

Crezi ca ne potrivim? Te invitam sa ne cunoastem!